Філософія кохання: різні чи однакові - ось в чому питання!

Щось мене прориває на філософські роздуми останнім часом, геть не розумію чому. Аж самому дивно. Чи то університетські лекції пана Чорного надихають, хоча — то малоймовірно. Чи старію. Хто його зна! Так ось… Сьогодні мені моя сестра дві години пояснювала, чому вона розійшлася з хлопцем. (В принципі я її про це не запитував, проте, що поробиш — рідня.) Головний аргумент — занадто різні. Від її торохкотіння аж голова розболілася, проте я вислухав усе, що вона хотіла сказати. Різні? А як же принцип: «протилежності притягуються»? Вочевидь, як притягнулися — так розтягнуться. Я, напевно, і забув би про цю розмову, якби до мене, буквально через півгодини, не зателефонував хороший друг. І тут: «наша пісня гарна й нова — починаєм її знову» — він розійшовся з дівчиною. Я вже думаю, що або магнітні бурі, або якийсь Міжнародний день розлуки нині. Проте це ненайцікавіше. Аргумент їхнього плавання у протилежні боки — занадно схожі. Від цього у мене аж головний біль зник!Схожі і не зійшлися? А як же спільні інтереси? Нічого не «штіу»!
 
МОЇ ДВІ ПІВКУЛІ МОЗКУ ТАК І НЕ ДІЙШЛИ ДО ОДНОЗНАЧНОГО ВИСНОВКУ.
ЯК НА МЕНЕ, ТО СХОЖІ ЧИ РІЗНІ ЯКОСЬ МАЛОВАГОМО. А МОЖЕ – НІ?
 
А ВИ ЯК ВВАЖАЄТЕ? =)       

13 коментарів

Лілія Шутяк
Мені здається, це справа суто індивідуальна — схожі чи різні не має принципового значення. Іноді двоє абсолютно різних людей почуваються цілком щасливими разом, як і стовідсотково однакові можуть нудитись в присутності один одного.Тут справа у сприйнятті, а також у готовності йти на компроміси і миритися з недоліками один одного.
Альберт Комарі
«Схожість» або «різність» — напевно, не головне… Скоріше за все, це просто слугує для людей певною «відмазкою» від продовження стосунків. Врешті решт, якщо пара розбивається і люди розходяться — стосунки віджили себе, і тому основною причиною для оточючих може бути будь-що, в тому числі і «Схожість» або «різність»
Сергій Вальчишин
цікава думка. Як на мене, то на компроміс обов«язково мають іти обидвоє, щоб це не було одновекторним. в принципі — Ви це і мали на увазі)
Кристина Горюнова
согласна полностью… если на компромисс идет только один человек из пары,2ой со временем, отказывается о этого тяжкого бремени…
Віталія Козменко
Знання приходять з досвідом… висновки теж прийдуть до тебе з часом!:)
Сергій Вальчишин
але файййййно написала!))))
Лілія Шутяк
Нехай краще досвід буде лише приємним!
Ірина Тригуб
думаю, одним приємним досвідом багато не навчишся)
Євген Славянов
Кохання — то э затемнення сонця…
Сергій Вальчишин
«Кохання — то э затемнення сонця…» — а чого так?
Надія Григоренко
Думаю, «занадто різні» чи «занадто схожі» — то лише відмазки, причина розставання криється набагато глибше. Інколи навіть самі люди не знають, чому так сталося, чому розійшлися. Так само, як не можливо пояснити, чому любиш — просто любиш і все.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте